Meinl Percussion MCCB22BK – Classic Cymbal bag 22”
1,195.00kr Inkl. moms
Classic Cymbal bag 22” w/Backpack, Black, MCCB22B
Slut i lager
Beskrivning
Meinl Cymbals Classic Woven Cymbal Bag 22″ – MCCB22BK.
Svart/Ryggsäcksmodell.
• Storlek: 22″.
• Färg: Svart/Black.
• Material: Extremt hållbart och slitstark 600D vävd polyester med mockadetaljer.
• Passar upp till 22″ cymbaler, tre avdelare i huvudfacket.
• Hihatfacket passar upp till 15″ storlek med en avdelare i.
• Justerbara ryggsäcksremmar och förstärkt vadderat handtag.
• Stor bakficka för att förvara remmar och tillbehör.
• EVA-fodrad botten för att skydda cymbalkanterna.
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Marshall CODE50 Solid State
Marshall SC212 Studio med Celestion V-Type
Marshall 1960A 4x12" med Celestion G12T-75
Vic Firth 12" VF Övningsplatta - VXPPVF12
EBS AD9 PRO 9V DC POWER SUPPLY